Woody Allen obsadil do svého nového filmu Cate Blanchett!

05.06.2012

Oscarový režisér připravuje další nový snímek a v hlavních rolích se objeví samé hollywoodské hvězdy! Woody Allen (76), který se ve svém filmu opět vrátí do rodného New Yorku, už obsadil Cate Blanchett, Petera Sarsgaarda a Michaela Emersona.

Cate Blanchett
Zdroj: Paul Cush, wikipedia.org

Woody Allen (76) by měl snímek, jehož název zatím není znám, začít točit už v létě v San Francisku a poté se přesune do svého rodiště, kde vznikla většina jeho děl. Půjde tedy o "návrat domů" po mnoha letech, kdy režisér putoval po různých evropských městech jako Londýn, Řím a Madrid.

Čtěte také

V hlavní roli by se měla objevit Cate Blanchett (43), jež je držitelkou Oscara za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli za drama Letec. V dalších rolích uvidíme hvězdy typu Louis C.K., Andrew Dice Clay nebo Alec Baldwin, jež hraje též v posledním filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou, který přijde do českých kin 19. července.

Woody Allen
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Woody Allen, který prožívá po sedmdesátce nečekaně úspěšné "evropské období", si ve svém "italském snímku" střihnul epizodní roličku. Je typické, že v posledních letech držitel čtyř Oscarů spíše víc režíruje a ve svých filmech už hrává jen menší role.

Produkce nového bezejmenného filmu se ujali režisérovi dlouhodobí spolupracovníci Letty Aronson a Stephen Tenenbaum. Slavný tvůrce sice zatím nesdělil zápletku nového filmu, ale předpokládejme, že opět půjde o mezilidské vztahy!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Woody Allen, Cate Blanchett

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Cate Blanchett foto, Cate Blanchett sexy, Cate Blanchett film, Woody Allen film, Woody Allen foto, Woody Allen fotky, Woody Allen nabídka, Cate Blanchett fotky, Woody Allen humor, Cate Blanchett kariéra, Cate Blanchett nabídka
TOPlist