William a Kate si řekli ANO a vyjeli mezi lid!

29.04.2011

Následník britského trůnu William si ve Westminsterském opatství řekl ano s Kate Middleton! Obřad sledovaly stamiliony diváků na celé planetě. Londýn je zkrátka dnes středem světa!Kate Middleton přijela k branám Westminsterskému opatství Rolls Roycem s prosklenou střechou přesně devět minut před jedenáctou dopoledne, zatímco William přijel do chrámu už o půl hodiny dříve, a to v šestimetrové limuzíně značky Bentley. Doprovodil ho mladší bratr Harry, kterého si princ vybral za svědka.

Nevěsta byla oblečená v bílých šatech s dlouhou vlečkou od Sarah Burton ze salonu zesnulého návrháře Alexandra McQueena a ženich si oblékl jasně červenou uniformu Irské gardy.Snoubenci složili manželský slib do rukou oddávajícího arcibiskupa Rowana Williamse a princ William pak nasadil Kate jednoduchý snubní prstýnek z tradičního velškého zlata.

Po hlavním ceremoniálu se novomanželé odebrali do kaple Eduarda III. Vyznavače, aby podepsali manželské dokumenty. Westminsterským opatstvím mezitím zněly písně v podání tamního proslulého chrámového sboru.Po skončení obřadu novomanželé přejeli do Buckinghamského paláce v otevřeném kočáru, který byl vyroben v roce 1902 pro krále Eduarda VII. V půl třetí odpoledne je na programu oblíbený pozdrav z balkonu, odkud bude celá rodina kynout davům. A chybět nebude ani tradiční přelet královského letectva.

Pak se mladý pár odebere na recepci, kterou pořádá Williamova babička královna Alžběta II. pro zhruba šest set hostů. Po královnině rautu začne večeře, kterou pořádá princ Charles pro tři sta blízkých přátel a příbuzných. Inu, veselka jak má být!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
princ Harry

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, britské celebrity, youtube video, youtube com, Alžběta II, britský následník trůnu, následník trůnu, královna alžběta, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton, Kate Middleton foto, Kate Middleton photo, Kate Middleton video, Kate Middleton zásnuby, Kate Middleton wedding, Kate Middleton princ william, Princ William, princ William foto, princ William photo, princ William video, princ William zásnuby, princ William wedding, britský princ, anglický princ, balmoral, charles, william, Princ Charles, princezna Diana, korunní princ, Catherine Elizabeth Middleton, William Arthur Philip Louis, Princ William svatba, kate middleton svatba, anglická královská rodina, Kate Middleton líbánky, Kate Middleton honeymoon
TOPlist