Wentworth Miller se přiznal, že si v minulosti několikrát sáhl na život!

10.09.2013

Herec a dívčí idol, který před pár týdny prohlásil, že je gay, odhalil další temnou skulinku své osobnosti! Wentworth Miller (41) se médiím svěřil s tím, že se kvůli své sexuální orientaci několikrát pokusil spáchat sebevraždu.

Wentworth Miller
Zdroj: Screen Gems

Wentworth Miller (41), který se proslavil především díky seriálu Útěk z vězení, pouhé tři týdny poté, co se přihlásil k homosexuálům, přišel s dalším coming-outem. Herec, jenž je nyní určitě rád, že "to je už venku", ale tentokrát spíš vyděsil, než překvapil ...

Seriálová hvězda se totiž "pochlubila", že se kvůli depresím (zřejmě plynoucích z toho, že musel tajit svou orientaci) několikrát pokusila spáchat sebevraždu! Wenworth Miller tvrdí, že první pokus učinil už v patnácti, kdy doma spolykal lahvičku prášků.

Čtěte také

Herec, který své tajemství v sobě držel minimálně pětadvacet let (čili od prvního pokusu o sebevraždu), se se svou orientací chtěl veřejnosti svěřit už dříve, ale prý se obával reakcí. A tak nakonec to udělal až v 41 letech formou dopisu, který adresoval ruskému festivalu ... Taky řešení!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Wentworth Miller

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, gayové, zahraniční gayové, američtí gayové, Wentworth Miller foto, Wentworth Miller fotky, Wentworth Miller sexy, Wentworth Miller gay, Wentworth Miller coming out, Wentworth Miller přiznání, Wentworth Miller homosexuál, Wentworth Miller Rusko, Wentworth Miller seriál, Wentworth Miller Útěk z vězení, Wentworth Miller psychika, Wentworth Miller deprese, Wentworth Miller pokusy o sebevraždu
TOPlist