Vyhazov pro Bryana Singera! Bohemian Rhapsody je bez režiséra

11.12.2017

Po zvěstech o napjaté atmosféře během natáčení filmu o legendární skupině Queen jsme se dočkali nečekaného rozuzlení. Režisér Bryan Singer (52) totiž po hádkách se zbytkem štábu dostal padáka!


Točit životopisný snímek takové legendy, jakou byl Freddie Mercury, rozhodně není pro každého.

Singer pryč, Hollander zpátky!

Překvapivý tah přišel od studia 20th Century Fox poté, co Tom Holland (21) opustil kvůli režisérovi natáčení (po jeho vyhazovu se nakonec vrátil), a na veřejnost pronikly zprávy o sporech s představitelem hlavní role, Ramim Malekovi (36). Singer se navíc několikrát nedostavil na samotné natáčení a celý cirkus tak musel řídit zkušený Thomas Newton Sigel (62).

 

Tyto hvězdy prý Singer dokázal bez problémů namíchnout.

Hádky, nebo starost o nemocnou rodinu?

Zatímco studio a štáb trvají na oficiální „vyšetřovací“ verzi, démonizovaný režisér nabízí poněkud odlišný pohled na celou kauzu. Několikrát prý studio žádal o přerušení natáčení kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu jednoho ze svých rodičů, to mu však nebylo umožněno, proto za nimi na vlastní pěst odjel. Spory s Malekem připouští, podle něj je však hodili za hlavu ještě před americkým Díkuvzdáním. Tak si vyberte.

Bryan Singer

Nyní již bývalý režisér filmu Bohemian Rhapsody, Bryan Singer.

Studio již oznámilo náhradu v podobě Dextera Fletchera (51), režiséra oceňovaného snímku Orel Eddie, a doufá, že stihne film dokončit do prosince příštího roku. Termín je to šibeniční, ale Dexter Fletcher je dostatečně zkušený na to, aby si s nepatrnou prodlevou v natáčení poradil.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bryan Singer

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hudební legendy, životopisné filmy, Bryan Singer Bohemian Rapsody, Bohemian Rapsody film, Bohemian Rapsody obsazení, Freddie Mercury film, 20th Century Fox, reddie Mercury životopisný film, kapela Queen, Tom Holland Bohemian Rapsody, Tom Holland filmy
TOPlist