Výborně, Karlu Gottovi se daří lépe a rakovina ustoupila!

03.03.2016

Karel Gott (76) vydal prohlášení, které je plné optimismu. Vyplývá z něj totiž, že je náš národní zpěvák na tom opravdu dobře. Nezbývá ani jedna chemoterapie a nádory se daly na ústup!

Karel Gott
Zdroj: Facebook

„Pan Karel Gott absolvoval v minulém týdnu na I. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze poslední, 6. chemoterapii. Na základě průběžných výsledků po onkologické léčbě nádorové onemocnění ustoupilo. Za 14 dní bude pan Gott absolvovat ještě finální vyšetření, v rámci kterého se potvrdí, že onemocnění zcela vymizelo,“ stojí v prohlášení lékařů.

„Rád bych poděkoval panu prof. Markovi Trněnému a celému jeho špičkovému týmu lékařů a sester, v čele se staniční sestrou Blankou Šilerovou, za naprosto profesionální a lidskou péči. Rovněž děkuji všem přátelům a příznivcům za povzbudivá přání, která mi po celou dobu mé nemoci velmi pomáhají. V příštích měsících mě čeká plánovaná a velmi důležitá rekonvalescence po náročné léčbě. Během následujících měsíců budu mít dost času přemýšlet a vymýšlet, čím bych mohl své příznivce ještě potěšit. Závěrem musím říci, že celou léčbu jsem zvládl díky velké podpoře mé rodiny, hlavně manželky Ivany,“ napsal Karel Gott svým fanouškům.

Fandím
38 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Karel Gott

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, čeští zpěváci, český slavík, nemocné celebrity, Karel Gott nemocnice, rakovina celebrity, nemocné české celebrity, Karel Gott stav, Karel Gott hospitalizace, Slavíci, Karel Gott rakovina, Karel Gott léčba, Karel Gott chemoterapie, Karel Gott šestá chemoterapie, Univerzita Karlova, Všeobecná fakultní nemocnice, Karel Gott vyšetření, Karel Gott rekonvalescence
TOPlist