Vrátí se Ian McKellen jako Gandalf?

23.12.2017

Představitel ikonického čaroděje Gandalfa z adaptací Tolkienova Pána prstenů, sir Ian McKellen (78), by se nebránil dalšímu angažmá v této roli. Svěřil se s tím v show Grahama Nortona.

Ian McKellen
Zdroj: Amazon

Bude Amazon hledat nového Gandalfa, nebo po vzoru Petera Jacksona vsadí na Iana McKellena?

McKellen JE Gandalf!

Nutno říci, že slavný shakespearovský herec se během 13 let doslova stal Gandalfem. Vždyť během nich ztvárnil tuto postavu v 6 filmech, což je výkon, kterému se blíží maximálně Robert Downey jr. se svým Iron Manem. Proto ho možná trošku dopálila otázka od moderátora známé show.

Ian McKellen
Zdroj: Amazon

McKellen vděčí postavě Gandalfa za svou bohatou filmovou kariéru.

„Ještě nejsem tak starý…“

Ta přišla v souvislosti s plánovaným seriálem pod taktovkou Amazonu Prime. Ten plánuje zbrusu nový seriál z prostředí Pána prstenů, ale o obsazení se zatím pouze vedou dohady. Graham Norton se proto McKellena zeptal, jak by se tvářil na někoho jiného v roli Gandalfa. Herec opáčil, že se ho sice ještě nikdo neptal, ale pokud by na to došlo, rozhodně by další „tolkienovce“ nebránil. „Podívejte, Gandalfovi je přes 7 000 let, to přece ještě nejsem tak starý,“ rozesmál herec publikum.

Ian McKellen
Zdroj: Amazon

Ian si s otázkou poradil po gandalfovsku :-)

Co na to Amazon?

Faktem je, že nedávno oznámený seriál je ve velmi rané fázi vývoje a Amazon prozatím mlčí. Jedinou známou premisou tedy je zasazení děje před události trilogie Pána prstenů. A právě to je voda na mlýn pro spekulace o možné účasti Iana McKellena i v tomto projektu. Byť to herec nejspíše myslel jako vtip, mnoho fanoušků by tím rozhodně potěšil.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ian McKellen

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
pán prstenů, Fantasy, Ian McKellen role, fantasy seriály, seriály Amazon, Gandalf, herec Gandalfa, Gandalf Pán prstenů, Amazon Prime, show Grahama Nortona, čarodějníci, čarodějníci ve filmu
TOPlist