Vlasta Horváth se vrací - natočil nový videoklip!

20.06.2012

Vítěz druhé řady Česko hledá Superstar ohlašuje po šesti letech návrat s novým albem! Vlasta Horváth (34) proto nyní představil videoklip k písni Téma lásky z nové desky!

Vlastimil Horváth
Zdroj: Václav Sadílek

Vlasta Horváth (34) oznamuje comeback a vrací se na koncertní pódia. Zpěvák v uplynulých letech vyzrál jak hudebně, tak profesně a dává důraz na melodii, hudbu a její interpretaci, a nechce se podřizovat hudebním trendům a diktátu dnešního hudebního světa. Koncerty a živé hraní jsou v tuto chvíli pro muzikanta prioritou.

Čtěte také

V uplynulých letech v žádném případě nezahálel - koncertoval, psal hudbu „do šuplíku“ a také se stal profesorem Mezinárodní konzervatoře, kde svoje schopnosti a zkušenosti předává studentům.

Připravované album by mělo vyjít na podzim letošního roku a zcela jistě bude odlišné od předchozích dvou alb, které Vlasta Horváth natočil takzvaně s vydavatelstvím v zádech.

Nový videoklip s názvem Téma Lásky se natáčel v areálu městských lázní Mšeno, které si pro jeho realizaci vybral režisér Allan Šubert. V klipu je nejen nová kapela Vlasty Horvátha, ale i herci Jakub Štáfek a Vanda Chaloupková, jejichž jména známe hlavně ze seriálu Ulice.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vlastimil Horváth

Filmy:
Česko hledá SuperStar

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, česká superstar, čeští zpěváci, Vlasta Horváth foto, Vlasta Horváth fotky, Vlasta Horváth hudba, Vlasta Horváth píseň, Vlasta Horváth návrat, Vlasta Horváth klip, Vlasta Horváth videoklip, Vlasta Horváth druhá Superstar
TOPlist