Vlaďka Řepová ujela starostem k moři, Tomáš Řepka už dluh zaplatil

27.06.2014

Není to tak dávno, co se Vlaďka Řepková (32) hroutila na televizní obrazovce v slzách kvůli přejetí exekutora svým vozem. Nyní je evidentně mnohem veseleji, Tomáš Řepka dluh uhradil a Vlaďka si užívala u moře!

Vlaďka Erbová
Zdroj: Facebook V. Řepková

Jednou jsi dole, jednou nahoře. I když to nedávno vypadalo, že se Vlaďce pěkně rozsypal život, nyní se už směje a rekreuje u moře v Egyptě. Sem se vypravila s kamarádkou a dcerkou Viktorkou, zatímco Marcuse nechala na hlídání babičce Řepkové v Českých Budějovicích.

A pěkné prázdniny si může udělat také bývalá Tomášova rodina! Tomáš Řepka (40) totiž přestal trucovat a zaplatil milionový dluh, který mu vznikl na výživném. Se svou bývalou manželkou Renatou se setkal nedávno u soudu, kde se projednávalo snížení alimentů na syna Tomassa. Stání však bylo odročeno.

Veškeré zabavené věci, trofeje, výherní automat, rybářské pruty a luxusní Mercedes se tak navrátí Tomášovi zpátky. Nebylo tedy vše naprosto zbytečné?

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české celebrity foto, české modelky fotky, letní dovolená, alimenty, Tomáš Řepka rozvod, dovolené celebrit, rozvody českých celebrit, dovolená u moře, Vlaďka Řepová dovolené, Vlaďka Řepová moře, Vlaďka Řepová nohy, Vlaďka Řepová foto, Vlaďka Řepová sexy, Vlaďka Řepová sexy foto, Vlaďka Řepová sexy fotky, Vlaďka Řepová žhavé fotky, Tomáš Řepka žena, Tomáš Řepka nová žena, Vlaďka Řepková facebook
TOPlist