Vlaďka Řepková se chlubí novým autem! Řepka alimenty stále neplatí

10.06.2014

Jsou to už dva týdny, kdy v černošické vile u Řepků zasahovali exekutoři. Vlaďka Řepková (32) tehdy vypadala na zhroucení, ale nyní již evidentně pookřála. A chlubí se novým vozem!

Vlaďka Erbová
Zdroj: Souboj nevěst / Facebook V. Řepková

Vlaďka Řepková tehdy srazila jednoho zasahujícího exekutora a je otázkou, jak tuto nehodu policie vyšetří. Exekutoři tenkrát odebrali Řepkovo auto, kterým Vlaďka běžně jezdila. Naštěstí ale dlouho bez auta nezůstala.

Ačkoliv fotbalista Tomáš Řepka (40) alimenty stále neplatí a uplakaná Vlaďka dala tehdy do médií srdcervoucí prohlášení, jak její manžel nevydělává a že již nemají doma nic cenného, takže by jim jeden dal alespoň na chleba, nové auto si dovolit mohla.

Před pár dny totiž naFacebooku ukázala fotografii červeného Mini Cooperu s tím, že: „To je moje beruna!“ To muselo jistě potěšit zejména bývalou manželku Tomáše Řepky, která již rok nedostává na jejich společné děti od Tomáše Řepky ani korunu… Jak dlouho tento truc Tomáši Řepkovi ještě vydrží?

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, fotky českých modelek, Tomáš Řepka foto, Tomáš Řepka alimenty, Tomáš Řepka vztah, Vlaďka Řepková fotky, Vlaďka Řepková auto, Vlaďka Řepková nové auto, Vlaďka Řepková Facebook, Vlaďka Řepková foto, Vlaďka Řepková řízení, Vlaďka Řepková manžel, Tomáš Řepka rodina
TOPlist