Vlaďka Erbová zažila hysterický víkend!

25.01.2010

Pátek Vlaďky Erbové: Policie, Řepka a vyhrožování! Modelka Vlaďka Erbová (28) se začíná podobat Ivetě Bartošové, aspoň co se týká nervových záchvatů.

Během pátečního odpoledne modelka Vlaďka Erbová málem dostala infarkt. Nejdříve ztropila nepříčetnou scénu policistům, kteří ji zastavili kvůli chybějícím poznávacím značkám, pak ohrozila život svého dítěte kvůli setkání s fotbalistou Tomášem Řepkou a nakonec vyhrožovala novinářům.

hysterka vladka (3)

Po náročné dopravní kontrole, při které asistovali i muži z kriminálky, se psychicky vykolejená modelka zběsile řítila ulicemi Prahy. V jedné chvíli dokonce ignorovala červené světlo na semaforu a klidně pokračovala dál v šílené jízdě. První zastávku učinila až na Praze 7, kde vyzvedla z mateřské školy dceru Viktorii.

hysterka vladka (2)

V restauraci u ministerstva zahraničí se Vlaďka měla setkat s fotbalistou Tomášem Řepkou (36). Když byla jen pár set metrů od místa, uprostřed křižovatky nečekaně vystoupila z vozu, ve kterém seděla její dcera. V rozrušení však zapomněla zatáhnout ruční brzdu a než se vzpamatovala, auto se rychle rozjelo z kopce. Naštěstí se jí podařilo vůz i dívku zachránit. Když Vlaďka s vypětím všech sil zaparkovala, zašla do restaurace, před kterou už stál i auto Tomáše Řepky.

hysterka vladka

Po necelé hodině, kterou strávila ve společnosti obránce fotbalové Sparty, modelka vyšla opět ven. Ač byla již uvolněná, došla k vozu fotografa deníku Aha! a spustila na něj spršku výhružek. „Tomáš tě zabije!“ - to byla její poslední věta! Pak rychle nasedla do auta a odjela. Po čtvrthodině ji následoval i Řepka, který odjel, aniž by splnil hrozby své přítelkyně.

Náš názor: Vlaďko, to chce klid a silikony v teple!

Fotogalerie - zdroj: ahaonline.cz

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tomáš Řepka, Vlaďka Erbová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, policie, Vlaďka Erbová fotky, Aha!, vyhrožování, silikonové krásky, silikony, deník Aha!, hysterie, silikonové modelky, záchvaty
TOPlist