Vlaďka Erbová poprvé úplně nahá!

18.01.2010

Česká silikonová krasavice se ukázala úplně nahá! Modelka Vlaďka Erbová (28) běžně fotí sexy snímky. Tentokrát však svá intimní místa vůbec neschovávala a ukázala se v celé kráse!


Foto: Jan Tůma

Je to vlastně poprvé po plastické operaci ňader, kdy Vlaďka ukázala svá prsa i s bradavkami. Před lety si nechala spravit své trojky na silikonové čtyřky, jenže její první operace nedopadla dob a musela jít na opravu. To byl asi hlavní důvod, proč nechtěla celá prsa nikde ukazovat. Teď však už Vlaďka měla pocit, že nastal čas ukázat skvělou práci plastických chirurgů.

Poprvé se Vlaďka svlékla pro pánský časopis v roce 2003, to bylo ovšem v době, kdy ještě měla svoje přírodní trojky. Navíc v roce 2005 porodila dceru Viktorii.Odvážné erotické fotografie nafotil prestižní fotograf Jan Tůma, s nímž se Vlaďka zná delší dobu z rodných Teplic. Tím pádem neměla problém se před ním svléknout. Fotky vznikly na portugalském pobřeží Atlantského oceánu.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Vlaďka Erbová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, Nahé celebrity, české krásky, Nahé české celebrity, nahé české modelky, Vlaďka Erbová fotky, silikonové krásky, silikony, Vlaďka Erbová nude, Vlaďka Erbová photos, Vlaďka Erbová foto, Vlaďka Erbová nude pictures, Vlaďka Erbová nahé fotky, Vlaďka Erbová nahoře bez, Vlaďka Erbová topless
TOPlist