Vladimír Polívka si zahraje hlavní roli v novém filmu Radima Špačka!

23.06.2013

Syn herců Bolka Polívky a Chantal Poullain dostal svou první titulní roli, a to hned ve snímku držitele Českého lva! Vladimír Polívka (24) si zahraje devatenáctiletého Adama ve filmu Místa, který před pár dny začal točit režisér Radim Špaček.

Vladimír Polívka
Zdroj: CinemArt

Vladimír Polívka (24), který si zatím střihl menší role ve filmech Poupata nebo Occamova břitva, se bude jako hlavní hrdina vracet ve vzpomínkách do doby a na místa, kde vyrůstal. Zvláště pak bude vzpomínat na poslední léto, které prožil někdy v polovině devadesátých let ve svém rodném městě a které zásadně ovlivnilo jeho život.

Snímek se začal točit v půlce června v Ústí nad Labem a filmaři ještě chystají natáčení v Litoměřicích nebo v Praze. Vedle Vladimíra Polívky, který už dostal v médiích "pověst tzv. hezouna", se titulních rolí zhostí mladé herecké naděje Jan Cina a Johana Matoušková.

Radim Špaček
Zdroj: Facebook filmu Místa

Radim Špaček (39) slavil před třemi lety úspěch s dramatem Pouta, který získal pět Českých lvů, včetně ceny za nejlepší film a režii. V jeho novém snímku Místa, který režisér natáčí opět podle scénáře Ondřeje Štindla, vstoupí do života dvou devatenáctiletých kluků dívka Anna, dcera místního prominenta.

Drama, v němž by se měli dále objevit herci Jiří Štrébl, Taťjána Medvecká nebo Robert Nebřenský, má mít premiéru někdy v první polovině roku 2014.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Radim Špaček, Ondřej Štindl, Vladimír Polívka

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, Vladimír Polívka foto, Vladimír Polívka fotky, Vladimír Polívka film, Vladimír Polívka Místa, Vladimír Polívka filmová role, Vladimír Polívka otec, Radim Špaček film, Radim Špaček Místa, Vladimír Polívka natáčení filmu
TOPlist