Vladimir 518 přezpíval Planetu Praha. V klipu se prohání v metru!

19.12.2014

Skladbu Planeta Praha složil Vladimir už před delší dobou. Nyní se ale rozhodl, že pořídí její remake a ten také doprovodí novým videoklipem. A obojí se rozhodně povedlo!

Vladimír 518
Zdroj: Facebook Vladimír 518

V klipu chodí Vladimir 518 metrem a dokonce skočí i do kolejiště. V metru jsme poté svědky pravého tanečního battlu, kdy se několik mladých tanečníků break dance předvádí, kdo udělá povedenější taneční figuru. Skladba má stejná slova jako v původní verzi, ale jinou melodii a rytmus.

Již v původní skladbě zpívá Martin Svátek a nechybí ani zde. Nevidomý zpěvák nedávno zářil v soutěži Hlas Česko Slovenska, kde vystupoval ve dvojici s Blankou Janečkou, která také nevidí. Martin Svátek vystupuje také s kapelou Madfingers, dříve s Navigators a se svým hlasem určitě nezapadne.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vladimír 518

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
celebrity video, české celebrity video, česká hudba, youtube video, čeští rappeři, český rap, hudební novinky, hudební novinky Česko, český hip hop, čeští interpreti, nové české videoklipy, Vladimír 518 Praha, Vladimír 518 Praha Remake, Vladimír 518 Praha klip, Vladimír 518 Praha youtube, Planeta Praha, Planeta Praha Remake, Planeta Praha Remake youtube, Planeta Praha youtube, Planeta Praha videoklip, Vladimír 518 videoklipy
TOPlist