Víte, jak vypadá nahý Richard Krajčo u klavíru?

05.03.2014

Zpěvák Richard Krajčo a kapela Kryštof prožívají jistě potěšující období. Nedávno vyrazili na turné a zatím jsou všechny jeho zastávky spolehlivě vyprodané. Bohužel Richardův hlas takový nápor pochopitelně nevydržel.

Richard Krajčo
Zdroj: Facebook

Nedávno potěšila kapela Kryštof své fanoušky pěkně sexy fotkou svého frontmana Richarda. Ten na ní sedí zcela nahý u piana a podle svých slov se takto rozehrává a rozezpívává před koncertem. Je jasné, že u takového tréninku by asi chtěla být nejedna Krajčova fanynka!

Čtěte také

Na turné se Kryštof zastaví třeba v pěti městech během jednoho týdne a je jasné, že pro hlasivky normálního smrtelníka to představuje skutečně značná nápor. A Richardovy hlasivky nevydržely a na pár zastávkách turné jej tak musely fanynky obrečet. Richard ale již nyní slibuje, že se do Třebíče vrátí. Bohužel jinak si musí fanynky počkat až do června na první vystoupení kapely na festivale.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Richard Krajčo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nazí zpěváci, kapela Kryštof, nazí muži, nahé mužské celebrity, richard krajčo, Richard Krajčo nahý, Richard Krajčo nahý foto, Richard Krajčo nahý fotka, Richard Krajčo nahý klavír, Richard Krajčo nahý u klavíru, nahé celebrity Česko, nahý zpěvák Krajčo, Krajčo nahý foto, zpěvák kapely Kryštof
TOPlist