Visací zámek pokřtí knihu "Zamklej na třicet západů"!

18.04.2013

Populární Visáči shrnou svou dosavadní tvorbu a život v pátek 19. dubna v pražském klubu Vagon! Legendární punková kapela, která v prosinci 2012 oslavila 30 let vyprodaným koncertem na pražském výstavišti a je právě v první polovině svého jarního tour, dostala ke svým třicetinám velkolepý dárek!

visaci
Visací zámek
Foto: Facebook

Kniha Antonína Kocábka „VISACÍ ZÁMEK - zamklej na třicet západů“, kterou vydalo vydavatelství Maťa, je klasickou biografií punkové legendy. Kniha vyšla jako jedenáctý svazek edice Rock & Pop a podle všeho je to "skoro úplně pravdivá historie tří desetiletí skromné, ale nejlepší české punkové kapely".

Na tvorbě biografie s autorem spolupracovala řada hudebních publicistů, pamětníků, recenzentů a především členové a managment kapely Visací Zámek. Tento velkolepý dárek ke třicátým narozeninám kapely, jenž bude pokřtěn právě tento pátek, mohou fanoušci zakoupit na koncertech, nebo v distribuci www.kosmas.cz

Původně imaginární kapela ovlivnila za svého působení generace kapel i fanoušků a pravdou také je, že Visací Zámek vystupuje po celou dobu fungování ve stejné sestavě. A dovolíme si říct, že jejich hity jako Traktor, Cigára nebo Známku punku se staly součást historie a tradiční kultury.

Skupina Visací zámek však nežije pouze z minulosti, o čemž nejlépe vypovídá čilá koncertní činnost nejen na velkých festivalech a prestižních klubových štacích, ale i nový videoklip a velké jarní turné 30 let Visacího zámku, které odstartovalo v březnu 2013.

Celebrity:
Jan Haubert

Interpreti:
Visací zámek

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, kapely, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, Visací zámek klip, Visací zámek foto, Visací zámek video, Visací zámek videoklip, Visací zámek hudba, Visací zámek kniha, Visací zámek křest knihy, Visací zámek Prezident je buzna!, Zamklej na třicet západů
TOPlist