Vilný stařík Stan Lee? Otec Marvelu byl obviněn ze sexuálního obtěžování

16.01.2018

V rámci obrovské kauzy, která odhaluje sexuální obtěžování ve světe showbyznisu, byl nyní obviněn i předseda společnosti Marvel Comics Stan Lee. Jako spolutvůrce postav, mezi které patří i Spider-Man, Iron-Man, Hulk a další, je komiksovými fanoušky uctíván.

Stan Lee

Nyní ale tato hlavní tvář Marvelu čelí nařčení z nevhodného chování, a to i přes to, že je mu neuvěřitelných 95 let. Nejen vzhledem k jeho věku, ale i proto, že jde o jednu z nejmilovanějších postav zábavního průmyslu, se jedná o šokující konflikt.

Podle Daily Mail měl Stan Lee osahávat ženy z pečovatelské služby, které si najímal. Dále měl před nimi dávat na odiv svou nahotu a požadovat po nich orální uspokojení. Lee jak tak stavěn po bok slavných postav filmového světa, jejichž kariéry byly ze dne na den zničeny.

Producent Harvey Weinstein, herec Kevin Spacey i komik Louis C.K. byli již kampaní MeToo, která celý boom skandálních sexuálních obvinění zastřešuje, rozcupování. Hrozí totéž i nové významné oběti nařčení, jakou je Stan Lee?

K vážným obviněním se ihned vyjádřil zamítavě. Skrze svého právníka odmítl jakékoliv nevhodné chování ze své strany. Lee měl podle svého právníka dostat výhružky pod podmínkou, že pokud nezaplatí úplatky, obrátí se „oběti“ na média. Finanční vyrovnání Lee odmítá.

V jeho obhajobu hraje výrazný fakt, že údajné oběti jeho doteků a erotických návrhů zůstávají v anonymitě, ani nepodaly oficiální stížnost policii. Je nepravděpodobné, že se jedná o skutečné neuvěřitelné zklamaní nad chováním miláčka komiksových fanoušků. Spíš jde jen o snahu zneužít MeToo k získaní peněz doslova neuvěřitelným obviněním.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Stan Lee

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
sexuální obtěžování, Hollywood, sexuální skandál, hollywoodské skandály, marvel, meeToo, sexuální skandál Hollywood, sexuální obtěžování Hollywood, Stan Lee obvinění, otec Marvelu, studio marvel, celebrity Hollywoodu
TOPlist