Video: Zavzpomínejte si na nejlepší filmy 2017!

17.12.2017

Každý rok přináší dobré a špatné věci, což platí také pro filmy. Rok 2017 byl velmi plodný rok. Jistě, některé z očekávaných trháků nedostály svým očekáváním, ale to se stává. Následující mashup však dokazuje, že to byl skvělý rok pro kinematografii celkově. Dokonce i některé z nejhorších filmů nevypadaly vůbec špatně.

 Video je dílem youtuberské skupiny Sleepy Skunk, která dala prostor téměř každému filmu, který se objevil v kinech. Sedm minutová ukázka se dívá zpátky na letošní tvorbu a obsahuje dokonce některé vystřižené záběry, například ze Star Wars, nebo Jumanji.

MashUp je rozdělen na tři části. První se opírá o horory a thrillery, které byli masivním pilířem filmové tvorby 2017. „To“ byl rozhodně nejvýraznějším hororovým remakem poslední dekády, Get Out a Rozpolcený měli zase velmi originální zápletku. A nesmíme zapomenout ani na pokračování Annabelle: Zrození zla.

 

Ve druhé části se tvůrci zaměřili spíše na akci, což je místo pro superhrdiny jako Wonder Woman, Spider-Mana, partičku z Ligy spravedlnosti, nebo Strážce galaxie. Vidíme zde ale také Johna Wicka, Kongův Ostrov lebek, Allien Covenant, nebo Dunkerk.

No a v poslední části si připomeneme hlavně dramata. Vražda v Orient Expresu, Logan, Kráska a zvíře. Tenhle rok bylo opravdu, na co koukat. A které filmy letos zaujali Vás? 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Ben Affleck, Chris Hemsworth, Daisy Ridley

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
mashup, thor ragnarok, liga spravedlnosti, rozpolcený, Star Wars 8, nejlepší filmy 2017, filmy 2017, kinematografie, sestřihy, filmové sestřihy, Sleepy Skunk, horory 2017, thrillery 2017, Allien Covenant, Spider Man Homecoming, Strážci galaxie
TOPlist