Video: Pharrell Williams pokračuje v úspěšné spolupráci s Daft Punk singlem "Gust of Wind"!

27.02.2014

Tento song je pro amerického zpěváka tím nejoblíbenějším, který se objeví na jeho novém albu G I R L. Možná to je právě kvůli spolupráci s populárním elektronickým duem Daft Punk. Těm prokázal Pharrell velkou službu na jejich posledním albu, Random Access Memories, které vyšlo minulý rok v květnu.

Pharrell Williams

Podílel se celkem na dvou písních. "Get Lucky" a "Lose Yourself to Dance". První jmenovaná skladba získala nedávno ocenění Grammy za nejlepší nahrávku roku. A aby toho nebylo málo, tak si roboti z Francie odnesli také grammy za nejlepší desku. Takže pro Pharrella velmi vydařená spolupráce obohacená oceněním.

Jeho album G I R L by se mělo oficiálně představit 3. března, takže za pár dní to tady máme. Uvidíme, jestli Pharrell Williams a Daft Punk zabodují s touto novinkou stejně jako se svým hitem "Get Lucky".

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pharrell Williams

Interpreti:
Daft Punk

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Videoklipy, Celebrity, hudba, Zahraniční celebrity, music, zpěváci, Videa, Rapeři, hudební videa, nové album, daft punk, pharrell williams, gust of wind, G I R L, pharrell williams daft punk
TOPlist