Video: Norman Reedus se stal obětí zombie žertíku!

21.01.2014

Producenti seriálu "Živí mrtví" přichystali děsivé překvápko pro herce, který zde hraje postavu Daryla Dixona. V roli zombie se objevil Nick Santonastasso, který je velkým fanouškem "The Walking Dead". A díky vine videím, kde děsí nakupující v obchodním domě, se pro tuto úlohu skvěle hodí.

Nick musí od narození žít s těžkým postižením. Narodil se totiž bez nohou a jedné ruky. Svůj nelehký život si však umí užívat, o čemž se přesvědčily oběti jeho vtípků. Videa shlédli i producenti oblíbeného seriálu a spolupráce byla na světě. Společně odjeli do Tokia, kde se maskéři dali do práce a překvápko bylo připravené.

Teď už jen vyčkat na vhodný okamžik, kdy bude Norman Reedus sám na hotelovém pokoji a může se jít na věc. A věc se samozřejmě vydařila. I když je herec zvyklý z natáčení seriálu na různé zombie, tak toto samozřejmě nečekal. Takže se očekávaná reakce dostavila.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Norman Reedus

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
vtipná videa, Videa, vtip, herci, američtí herci, prank, žertík, vystrašení, strašení, vyděšení, zombie prank, tokio, živí mrtví, the walking dead, walking dead prank, norman reedus, norman reedus scared, norman reedus prank, Nick Santonastasso, Nick Santonastasso prank, Nick Santonastasso zombie
TOPlist