Video: Katy Perry proměňuje své nápadníky na módní doplněk či domácího mazlíčka!

24.02.2014

Půvabná zpěvačka se se zájemci o její srdce a trůn vůbec nemazlí, očividně se o moc s nikým dělit nebude! Řeč je o jejím novém videoklipu k písni "Dark Horse", kde vystupuje jako egyptská vládkyně. Takže po žhavé tarzance, vládkyni džungle, tu máme neméně přitažlivou Kleopatru.

Katy Perry
Zdroj: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Katy Perry je prostě božská a moc dobře to o sobě ví. Po rozvodu se slizounem Russellem Brandem se opět mohla volně nadýchnout a naplno se rozlétnout do hudební tvorby. Její čtvrté album "Prism" je pojato opravdu velkolepě a videoklipy podle toho vypadají. Velmi bohatě a barevně podané scény, ve kterých je zpěvačka velmi extravagantně oblečena, to jen zvýrazňují.

Ve videoklipu s ní vystupuje také rapper Juicy J, který snad jako jediný neskončí jako doplněk do jejího paláce či v docela sypkém stavu. Režii si vzal na starost Matthew Cullen, který pro oblíbenou zpěvačku připravil po vizuální stránce klip k písni "California Gurls".

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry

Interpreti:
Juicy J

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Videoklipy, Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Videa, americké zpěvačky, Katy Perry mp3, Katy Perry fotky, Katy Perry sexy, Katy Perry pics, Katy Perry videoklipy, rapper, katy perry, katy perry videa, katy perry dark horse, katy perry dark horse mp3, katy perry prism, prism, dark horse, juicy j
TOPlist