Videa novinky

Tímhle videem se baví celá Plzeň! Zfetovaný zloděj tvrdil, že po sobě jen uklízí! Neznáte ho?

08.09.2016 - Jak je špatné se zfetovat pervitinem a potom jít krást názorně ukazuje video z jisté plzeňské restaurace.

Tak už i Vilém Čok! Složil píseň o uprchlících

30.08.2016 - S angažovanými písněmi proti uprchlíkům se v poslední době roztrhl pytel. Naposledy přišel se svou troškou do mlýna Vilém Čok, který představil svůj opus Zástupy zástupů ...

Takhle lidé zdrhali před Konvičkou

23.08.2016 - V neděli se stalo Staroměstské náměstí v Praze svědkem dost podivného představení. Martin Konvička sem vtrhl se svými věrnými v převlečení za bojovníky Islámského státu, následně stříleli z atrap samopalů ...

Takhle se chová křesťan? Na videu jednou ranou sestřelí jiného muže jen kvůli jedné věci...

22.08.2016 - Právě nyní se často připomínají křesťanské základy Evropy. Je ale doopravdy nač sázet?

Holčička se narodila o dva měsíce dříve, na palubě letadla!

17.08.2016 - Letecká společnost Cebu Pacific Air provozuje linky z Filipín do Dubaje. Nedávno zde došlo k překvapivé události. Žena zde porodila ve výšce 10 000 metrů holčičku.

To je krásy! Čeští plavci jako Pobřežní hlídka na pláži v Riu

16.08.2016 - Máme to ale v olympijském týmu pohledné slečny a urostlé mladé muže! Jasně vás o tom přesvědčí video, které natočili naši plavečtí reprezentanti na plážích v Riu.

Takhle kalí české tenistky! Bronz se musel zapít!

15.08.2016 - Sobota v Riu přinesla neuvěřitelnou úrodu bronzových medailí, a to se muselo pochopitelně pořádně oslavit! Naši jsou skvělá parta, takže se bavili až do rána!

Válka Deppových: Amber Heard zveřejnila video s opilým Johnny Deppem

14.08.2016 - Americký server Tmz.com zveřejnil video stále ještě manželky Johnnyho Deppa, herečky Amber Heard. To má sloužit jako důkaz jejímu tvrzení, že ji Johnny Depp týral.

Těžké probuzení po kalbě. Na pozadí měl vytetovaný penis…

03.08.2016 - To ale musel být mejdan. Brit se probudil po náročné party v Thajsku a seznal, že mu na ni zbyla dost šílená památka. Jeho penis, vytetovaný na pozadí!

Odporné, muž nechal své děti se opít a ještě se jim smál…

02.08.2016 - Je tohle ten nejhorší otec na světě? Muž arabské národnosti nechal své malé děti opít se drinky z minibaru a místo toho, aby jim pomohl, natáčel si je na video a ještě se jim smál…

Útok žraloka ve Španělsku, pokousal turistu

30.07.2016 - Nedaleko valencijského města Alicante pokousal v pátek žralok plavce. Šlo o čtyřicetiletého turistu, naštěstí není v nebezpečí života.

Everybody do školky! Reklama na školkaře válcuje Facebook

29.07.2016 - Co byste chtěli dělat v budoucnu? Co třeba se stát zahradníkem? Na tuto zářnou budoucnost láká rapová písnička s dost šíleným názvem Everybody do školky ...

Rodina hrůzy. První dítě kojí i v pěti, druhé si ulevilo na zem v natáčecím studiu

22.07.2016 - Tahle rodinka vzbudila nedávno pěkné pozdvižení. Adelle a Matt Allenovi z Brightonu ve Velé Británii jsou rodiči dvou dětí, dvouleté holčičky a pětiletého chlapce.

Muslimka z Prostřena se vrací! A bude to ještě drsnější

15.07.2016 - Televize Prima oprášila starou partu z Prostřena, která vzbudila minulý rok patrně nejvíce emocí. Natáčení se totiž účastnila také muslimka Káťa, která zde zaváděla svá vlastní pravidla.

Nejnovější trend? Pokémoni se vrací!

14.07.2016 - Pamatujete se ještě na šílenství jménem Pokémon? Tato hra se nyní vrací, a to o úroveň více. Tentokrát vás nutí vyjít ven a hledat Pokémony mezi lidmi!

Joe Perry z kapely Johnnyho Deppa zkolaboval na pódiu!

12.07.2016 - Kapelu Hollywood Wampires, ve které hraje rozvodem zmítaný Johnny Depp, tvoří ještě Alice Cooper a Joe Perry, který hrál dříve v kapele Aerosmith.

1 2 3 4 5 > 10 20 30 »

Celkem článků: 609, stránek: 41

TOPlist