Victoria a David Beckhamovi dostali pozvání na královskou svatbu!

21.02.2011

Nejznámější tváře britského šoubyznysu mají přednost před některými zahraničními hosty! Francouzský nebo americký prezident pozvánku nedostali, protože ve Velké Británii jsou prostě větší celebrity David a Victoria!


William a Kate se budou brát koncem dubna!
Foto: youtube.com, Vtornet, wikipedia.org

Zpěvačka, módní návrhářka a bývalá Posh Spice Victoria Beckham a fotbalista David Beckham se zařadili mezi vyvolené, tedy mezi dva tisíce osob, které dostaly pozvánku od budoucích novomanželů.

Budoucí královský pár si manžele Beckhamovy asi hodně oblíbil. Princ William poznal Davida v minulém roce na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Africe a prý si hned padli do oka, zatímco Victoria může být zase potěšena, že ji Kate Middleton požádala o několik luxusních hadříků z jejího šatníku!

Svatba britského prince Williama a Kate Middleton se uskuteční 29. dubna v katedrále Westminsterského opatství. Seznam hostů prý osobně schválila královna Alžběta II. a princ Charles. Tvoří ho z poloviny členové rodiny a přátelé a dále pak celebrity ze všech oblatí společenského života, vojáci a piloti a také charitativní pracovníci. Zahraničních hostů bude poskrovnu - zhruba šedesát.

Čtěte také


Mezi hosty však budou chybět lidé, kteří by zrovna na této událosi byli očekáváni. Nepřijde bývalá manželka britského prince Andrewa Sarah Ferguson, která vždy dělala rodině jen ostudu. A pozvánku nedostal ani americký prezident Barack Obama či jeho francouzský kolega Nicolas Sarkozy.

Vzhledem k tomu, že svatba není považována za státní záležitost (William totiž není přímým následníkem trůnu jako jeho otec), tak asi není nutné zvát každého prezidenta ...

Co však vede následníka trůnu a jeho budoucí manželku k tomu, aby na svatbu poznali hvězdy šoubyznysu namísto politiků ze zpřátelených zemí? Diskutujte v komentářích!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
David Beckham, Victoria Beckham, Sarah Ferguson, princ Harry

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, Victoria Beckham foto, britské celebrity, David Beckham foto, David Beckham photo, Victoria Beckham photo, diana, barack obama, Alžběta II, britský následník trůnu, následník trůnu, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton, Kate Middleton foto, Kate Middleton photo, Kate Middleton wedding, Kate Middleton princ william, Princ William, princ William foto, princ William photo, princ William wedding, britský princ, anglický princ, charles, william, Princ Charles, princezna Diana, korunní princ, Catherine Elizabeth Middleton, William Arthur Philip Louis, fiancee, engaged, david cameron, Princ William svatba, kate middleton svatba, Nicolas Sarkozy, princ Harry foto, princ Harry photo, Victoria a David Beckhamovi, Victoria Beckham svatba, David Beckham svatba, Victoria Beckham pozvánka, David Beckham pozvánka, Victoria Beckham královská svatba, David Beckham královská svatba
TOPlist