Veronika Žilková měla bizarní úraz - uklouzla po psí misce!

11.04.2013

Herečka skončila po nočním pádu ve špitále a podle lékařů má natržené stehenní svaly! Veronika Žilková (51) byla ošetřena v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích, kam dorazila krátce před půlnocí s "obludnými" bolestmi.

Veronika Žilková
Zdroj: ShowBiz.cz

Veronika Žilková (51) prý udělala jednu zásadní chybu - chtěla zhasnout ve vedlejší místnosti, a tak šla potmě po chodbě a omylem šlápla do psí misky, po níž sjela jak na skateboardu až do obýváku před manžela, který se zrovna díval na fotbal, a tam sebou flákla na zem.

Herečka pak údajně bolestí omdlela, načež její manžel Martin Stropnický (56) se jí přestal smát a odvezl nebohou ženu do do nemocnice. Lékaři jí po vyšetření nařídili klid na lůžku minimálně na čtrnáct dní, což ji poněkud narušilo její plány.

Čtěte také

Výsledkem tohoto bizarního úrazu je fakt, že Veronika Žilková má natržené svaly kolem kyčle, což prý docela dost bolí. Herečka sice dostala berle, ale zatím se na ně nedokáže postavit. No, tak to natáčení filmu Babovřesky 2 bude zajímavé! Jen na návsi nebudou tentokrát vřeštět báby, ale Žilková. Prostě Žilkovřesky!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Veronika Žilková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, Veronika Žilková fotky, nehody celebrit, úrazy celebrit, Veronika Žilková foto, Veronika Žilková uklouznutí, Veronika Žilková psí miska, Veronika Žilková úraz, Veronika Žilková pohotovost, Veronika Žilková zranění, Veronika Žilková poranění, Veronika Žilková natržené stehenní svaly
TOPlist