Verona se vrací na scénu s novým singlem i klipem "Volnej pád"!

12.06.2013

Česká pop-dance formace představuje novou skladbu, která se veze na romantické vlně! Uskupení Verona, kterou tvoří hudební duo – zpěvačka Markéta Jakšlová a producent a skladatel Peter Fider, vydává po měsících uměleckého experimentování singl Volnej pád.

Markéta Jakšlová
Zdroj: Championship Music

Režie klipu i scénáře se ujali hudebníci seskupení Verona sami. Video k nové letní romantické hitovce vzniklo v severním Německu na ostrově Sylt a v Dánsku v kouzelné přírodě kolem moře, kdy si se spoře oděnou zpěvačkou Markétou pohrává vítr.

Singl má primárně zachytit letní atmosféru, proto je i nálada videa abstraktní a hlavní roli v něm sehrála právě Markéta Jakšlová. Text vznikl z pera Viktora Dyka, který se postaral o velkou část v minulosti úspěšných singlů.

Píseň Volnej pád, která je mixem dance a pop music, je podle členů Verony po umělecké stránce návrat ke kořenům. V posledních pěti letech totiž s hudebními styly celkem experimentovali, a tak vznikly skladby jako Ztracená bloudím (piano balada), Hey Boy (retro dance), Bez tebe (kytarový pop) nebo Fallin in Love (progressive house).

Projekt Verona jede už jedenáct let na plný plyn a v současnosti připravuje skladbu „Volnej pád“ také v anglické verzi a nové album, které chystá vydat na počátku příštího roku u svého nového vydavatele Universal Music. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Markéta Jakšlová

Interpreti:
Verona

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudební kapely, české kapely, Verona foto, Verona fotky, Verona video, Verona klip, Verona Volnej pád, Verona videoklip, Verona singl, Verona kapela, Markéta Jakšlová foto, Markéta Jakšlová fotky, Markéta Jakšlová Verona, Markéta Jakšlová zpěv, Markéta Jakšlová video, Markéta Jakšlová klip
TOPlist