Věra Špinarová kvůli nemoci ruší velký koncert v Lucerně!

06.12.2011

Malá žena s velkým hlasem musí svůj koncert přesunout na pozdější termín! Věra Špinarová (59) si do poslední chvíle myslela, že zdravotní problémy překoná, ale nemoc byla bohužel silnější!

Věra Špinarová
Zdroj: TV Barrandov

Věra Špinarová (59) se na své úplně první vystoupení v pražské Lucerně velmi těšila, ale kvůli náhlým zdravotním potížím skončila na vyšetření v nemocnici a poté doma v posteli.

Zpěvačka od minulého týdne bojuje s těžkou chřipkou a bronchitidou, což jí neumožňuje, aby vydala ze sebe to nejlepší. Její fanoušci, kteří Lucernu vyprodali během pár dní, si tak budou muset počkat ještě pár týdnů, než jim jejich oblíbenkyně zapěje song Jednoho dne se vrátíš. 

Čtěte také

Zpěvačka nejprve vyvracela mediální spekulace, že se její zdravotní stav zhoršil, ale nakonec vyšla s pravdou ven. Velkolepý koncert, který se měl uskutečnit 7. prosince, se tak přesouvá na začátek roku - na 4. ledna 2012.

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Věra Špinarová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Věra Špinarová foto, Věra Špinarová photo, Věra Špinarová video, Věra Špinarová zpěv, Věra Špinarová šedesátiny, Věra Špinarová Lucerna, Věra Špinarová koncert, Věra Špinarová bronchitida, Věra Špinarová koncert v Lucerně, Věra Špinarová zrušený koncert, Věra Špinarová nemoc
TOPlist