Venezuelský dnb drsňák Zardonic vystoupí v Praze!

27.11.2013

Poslední listopadový víkend se v české metropoli zastaví jihoamerický hudebník, který se skrývá pod děsivou maskou! Zardonic, vlastním jménem Federico Augusto Ágreda Álvarez, vystoupí v pražském klubu Storm.

zadr
Foto: Promo

Do pražského Storm Clubu přijede v pátek večer Zardonic, jeden z nejtvrdších drumandbassových producentů vůbec a představitel tvrdého drumandbassu a crossbreedu.

Venezuelský klávesák, DJ, skladatel, producent se proslavil především jako remixér hitů od kapel jako Nine Inch Nails, The Berzerker nebo Gorgoroth.

Jeho vystoupení je součástí klubové akce Take Control, která patří mezi nejzásadnější klubové akce u nás a vždy spolu s headlinerem je zárukou kvalitního lineupu. Na akci dále zahrají dýdžejové jako X.Morph, Hanzall, Hardcore Fuckers, Syndrome, Dexide, Poison Apple.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, hudebníci, zahraniční hudebníci, venezuelské celebrity, Zardonic foto, Zardonic fotky, Zardonic video, Zardonic Praha, Zardonic Česko, Zardonic Storm klub, venezuelští hudebníci, Zardonic dnb, Zardonic hudba, Zardonic koncert
TOPlist