Vendula Svobodová se s druhým exmanželem přetahuje o majetek prvního exmanžela!

28.11.2012

A říká se tomu nechutná tahanice! Kdo však táhne za kratší provázek či lanko? Vendula Svobodová (40) se rozvedla během pár minut, ale opravdová právní bitva o majetek však prý teprve začíná. Jupí! A to jsme si mysleli, že to v pondělí skončilo!

Vendula Svobodová
Zdroj: Česká televize

Vendula Svobodová (40) dostává jako vdova po hitmakerovi Karlovi Svobodovi (1938-2007) za jeho písničky slušné peněžní tantiémy. A toho si nemohl během tří let manželství nevšimnout její druhý muž Patrik Auš (34), s nímž se v pondělí rozvedla.

Vychytralý podnikatel proto chce, aby mu bývalá žena po rozvodu platila výživné. Jenže prezidentka nadačního fondu Kapka naděje tvrdí, že exmanžel jí dluží tři miliony (asi podle vzoru - za každý rok manželství jeden milión!) a navíc chce, aby jí vrátil obrazy po zesnulém manželovi.

Čtěte také

Vendula Svobodová totiž udělala chybu, že když začala rekonstruovat dům v Říčanech, přestěhovala se do manželova domku a několik drahých věcí schovala k jeho rodičům. A když si tenhle aušus chtěla před časem od Aušů odvézt, tak jí nebylo vyhověno.

Co na to říci? Oba exmanželé drží trumfy v rukách a těžko je pustí. To by museli bejt blbí, aby to udělali! Každopádně to vypadá na hodně vyhrocený spor a lá Mirka Čejková. Až začnou lítat urážky, tak budeme doma!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Vendula Svobodová, Karel Svoboda

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, české podnikatelky, podnikatelky, vendula svobodová fotky, vendula svobodová foto, rozvod celebrit, Vendula Svobodová manžel, vdovy, profesionální vdovy, české vdovy, rozvod celebrity, Vendula Svobodová rozvod, Vendula Svobodová partner, Vendula Svobodová konec manželství, Vendula Svobodová konec vztahu, Patrik Auš rozvod, Vendula Svobodová tantiémy, Vendula Svobodová tahanice o majetek, Patrik Auš tahanice o majetek
TOPlist