Velký návrat: Richard Müller získal slovenského Slavíka!

27.11.2010

Slovenský zpěvák Richard Müller (49) se vrátil na výsluní popmusic! Po sedmi letech získal prestižní ocenění Zlatý Slávik v kategorii Zpěvák roku, což bylo i pro něj velké překvapení!


Foto: nova.cz

Richard Müller se do ankety vrátil již loni jako bronzový Slavík, ale jeho letošní fenomenální úspěch byl pro slovenskou veřejnost překvapením večera.

Zpěvák, který v rámci slavnostního večera představil píseň z připravovaného alba, z prvního místa sesadil loňského vítěze Petra Cmorika, jenž se musel spokojit se stříbrným Slavíkem. Bronzovou příčku obsadil známý Miro Žbirka, který každoročně dostává nějaké ocenění ...

Zpěvačkou roku se stala již pošesté Zuzana Smatanová, která získala také absolutního Slavíka. Na druhém místě se umístila zpěvačka Tina a na třetím místě skončila Jana Kirschner, která se letos vrátila na domácí scénu s novým albem.


Slovenský hit roku Horehronie!

Skupinou roku byly vyhlášena rocková kapela Desmod, která získala zlatého Slavíka již popáté. Na druhém místě se umístil Elán a bronz získali I.M.T. Smile.

Mezi nominované se letos poprvé probojovali také slovenský rapper Rytmus nebo popová zpěvačka Kristína, která zemi reprezentovala na mezinárodní soutěži Eurovize. Za píseň Horehronie obdržela cenu za Hit roku a Rádioslavíka za nejhranější skladbu.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zuzana Smatanová, Richard Müller , Jana Kirschner

Interpreti:
IMT smile, Elán, Desmod, Tina, Elan

Kategorie:
Celebrity, Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Slavik, youtube video, youtube com, slovenští zpěváci, Richard Müller fotky, miro žbirka, Richard Müller photos, bratislava, hudební anketa, slovenský slavík, Richard Müller slávik, Richard Müller vítězství, Richard Müller návrat, Richard Müller comeback, Richard Müller anketa, slovenská anketa, zpěvák roku, horehronie video, petr cmorik
TOPlist