Velký den pro Williama a Kate! Královská svatba už dnes!

29.04.2011

Tak jsme se konečně dočkali! Královská svatba století proběhne právě dnes! Britský následník trůnu, princ William (28) se po osmiletém vztahu žení s Kate Middleton (29)!


William a Kate

Svatbu století budou u televizních obrazovek a na internetu sledovat podle odhadů dvě miliardy diváků na celé planetě. Velká Británie takto velkou událost zažila naposledy v roce 1981, kdy celý svět sledoval v přímém přenosu sňatek prince Charlese a Diany Spencer, Williamových rodičů.

Úřady u té příležitosti vyhlásily na čtyři dny − od pátku do pondělí − tzv. Banking Day. Znamená to, že všechny instituce, obchody i firmy budou uzavřeny.

Čtěte také


Když odhlédneme od veškeré romantiky, musíme připomenout, že princ William podle některých médií podepsal s Kate Middleton předmanželskou smlouvu. V případě rozvodu by děti, které se dvojici případně narodí, byly svěřeny otci. Kate a její rodiče by získali jen právo je bez omezení navštěvovat.

Kate Middleton by se také musela vzdát titulu „Její královská výsost“ a nemohla by žít v žádném z královských paláců. Po rozchodu by nedostala žádné peníze z princova majetku, jehož výše se nyní odhaduje na 13 miliónů liber a navíc má pod hrozbou vysoké pokuty zakázáno prozradit tisku jakýkoliv detail z manželského života či soukromí širší královské rodiny. I tomu se říká královská láska ...

Slavnostní obřad začne přesně ve 12:00 ve Westminsterském opatství v Londýně!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
princ Harry

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, britské celebrity, youtube video, youtube com, Alžběta II, britský následník trůnu, následník trůnu, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton, Kate Middleton foto, Kate Middleton photo, Kate Middleton video, Kate Middleton zásnuby, Kate Middleton wedding, Kate Middleton princ william, Princ William, princ William foto, princ William photo, princ William video, princ William zásnuby, princ William wedding, britský princ, anglický princ, balmoral, charles, william, Princ Charles, princezna Diana, korunní princ, Catherine Elizabeth Middleton, William Arthur Philip Louis, Princ William svatba, kate middleton svatba, anglická královská rodina, Kate Middleton líbánky, Kate Middleton honeymoon, Kate Middleton spekulace
TOPlist