Velké dudy se vrací: Julie Zugarová bude vybírat Muže roku!

06.06.2012

Prsatá modelka usedne do poroty soutěže mužské krásy! Vybere Muže roku ona nebo její obří ňadra? Julie Zugarová (25) se tak konečně stala plnohodnotnou celebritou, o čemž snila minimálně od první operace poprsí!

Julie Zugarová
Zdroj: David Novotný

Julie Zugarová (25), která se v současné době honosí šestkami, ale ještě pořád nemá dost, vybere koncem srpna 2012 z celkem dvanácti finalistů toho nejkrásnějšího muže České i Slovenské republiky. Modelka proto nemohla chybět v podniku Café Café, kde se všechny porotkyně fotografovaly společně s ambiciózními mladíky.

Bývalá finalistka České Miss se též nechala vyblejsknout a prozradila, že si kromě modelingové kariéry začala přivydělávat také prodejem nábytku. No, my bychom ji sice zaměstnali radši v prodejně nafukovacích panen, ale důležité je, že jí to baví!

Čtěte také

Rádi bychom o prsaté Julii psali i v jiné souvislosti, než o tom, že má silikonová ňadra, ale nějak to nejde. To víte - charitu nebo skandály nedělá, porno netočí, vysokou školu taky asi nemá, takže co vlastně má? Jen ty kozy - nic víc! Bude to ale za pár let stačit?

P.S.: Pokud se někdo domnívá, že je vulgární nazývat Juliin šestihvědičkový výtvor na hrudi "kozami", měl by si uvědomit, že tomuhle prostě nelze říkat prsa!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Julie Zugarová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, plastické operace, silikonové krásky, česká miss 2009, silikonové modelky, Julie Zugarová foto, Julie Zugarová Miss, Julie Zugarová Česká Miss, Julie Zugarová video, Julie Zugarová poprsí, Julie Zugarová prsa, Julie Zugarová ňadra, Julie Zugarová šestky, Julie Zugarová silikony, Julie Zugarová fotky, Julie Zugarová Muž roku, Julie Zugarová porota
TOPlist