Ve čtyřiceti se rozhodla, že se nebude holit. Konečně je prý ženou!

10.06.2016

Jennifer Rose Geil se narodila s hormonální poruchou. Ač je ženou, rostou jí vousy. A až nyní se prý s touto poruchou naučila žít. Rozhodla se totiž, že se už nebude holit!

Foto: Profimedia.cz

Jennifer začaly ve třinácti letech rašit na tváři vousy. A rozhodně ne málo! Začala se tedy okamžitě holit, což musela činit naprosto každý den. Což bylo pěkně náročné pro její sociální život.

Odmítala kdekoliv přespat, aby se mohla v soukromí oholit. Její matka ji vzala k lékaři, který jí předepsal hormonální léčbu, bohužel bez úspěchu. Na poněkud bolestivé odstranění vousů se zase nechtěla vypravit.

A až nyní ve čtyřiceti si Jennifer řekla dost a přestala se holit nadobro. Tvrdí, že je konečně sama sebou a tedy mnohem sebevědomější a paradoxně se prý cítí více jako žena! 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
kuriozity, zajímavosti, kuriozity online, hormonální porucha, Jennifer Rose Geil, Jennifer Rose Geil foto, Jennifer Rose Geil holení, Jennifer Rose Geil hormony, hormonální nemoc, hormonální dysfunkce, ženy s vousy, vousaté ženy, vousaté dívky, zajímavosti fotky, vousy u žen
TOPlist