Vašek Neckář je po operaci, oslavil to novým songem

12.08.2016

Zpěvák Václav Neckář (72) má zdravotní problémy. Jeho srdce nepracuje tak, jak by mělo, a tak musel na operaci. Té se obával, naštěstí vše dopadlo dobře a nyní může slavit novou skladbou.

Patricie
Zdroj: Facebook / Patricie

Věřil by někdo, že je to už 45 let, co funguje Vaškova kapela Bacily? Právě s ní novou skladbu nahrál, kromě něj ve skladbě zpívá ještě mladičká zpěvačka Patricie (24), která skladbu dokonce napsala.

Doufejme, že bude tedy Václav Neckář dostatečně fit, aby stihl velký koncert k výročí kapely, který se chystá na konci srpna. Před lety utrpěl Václav Neckář mrtvici, ze které se velmi dlouho vzpamatovával. Nedokázal si například vybavit texty svých skladeb a musel se každou velmi těžce učit znova. Vše zvládl a poslední léta už opět jede na plno. Ostatně i toto léto má nabité. 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Václav Neckář, Patricie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české zpěvačky, mladé zpěvačky, václav neckář foto, Patricie foto, Václav Neckář video, zpěvačka Patricie videoklipy, Patricie youtube, talentované zpěvačky, Václav Neckář fotografie, Václav Neckář Patricie, Václav Neckář Kluk z plakátu, Kluk z plakátu video, Kluk z plakátu Patricie, zpěvačka Patricie, Václav Neckář kapela, Václav Neckář youtube, Václav Neckář videoklipy, Václav Neckář novinky, Patricie videoklipy
TOPlist