Vaření je in a grilování dvojnásob! Mirek Etzler prý vaří vše, přítelkyni mu to ale nepřineslo…

10.06.2015

Také jste si všimli, že vaření je stále populárnější a že je celkem běžné, že se na vaření vrhají i muži? Ale není vaření, jako vaření. Dnes se propagují hlavně sofistikované recepty a speciality, i když mnozí přiznávají, ž si potrpí na klasické recepty. 

Foto: Hotel U Prince (8x)

Například takový Miroslav Etzler (50) prý vaří velmi rád, bohužel, ani to mu partnerky neudrželo: „„Vařím strašně rád. Cokoliv. Jakoukoliv kuchyni. Od čočky po kachnu s domácím zelím a bramborovým knedlíkem. Nikdy jsem nevařil podle receptu,“ svěřil se Miroslav Etzler.

Veronika Kubařová (28) je ještě velmi mladá, takže vařit zatím ještě nemusí a příliš zkušeností s vařením nemá, což se na společenské akci, kde soutěžila družstva celebrit ve vaření, ukázalo: „„Nic z toho, co jsme dnes vařili, jsem nikdy předtím nepřipravovala. Byla jsem si jistá, že to nezvládnu a budu potřebovat pomoc. Ale co, právě proto jsem tu byla a myslím, že jsem se toho hodně naučila,“ prohlásila Veronika. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Etzler

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity foto, vaření, čeští herci, miroslav etzler foto, čeští herci foto, recepty, Hotel u Prince, Hotel u Prince Praha, české celebrity vaření, společenské akce, recepty celebrit, Miroslav Etzler vaření, Miroslav Etzler foto, Miroslav Etzler fotografie, Miroslav Etzler online, Miroslav Etzler akce, Miroslav Etzler herec
TOPlist