Válka celebrit: David Svoboda a Zdeněk Srstka se přetahují o šunku!

18.01.2013

Slavný herec a kaskadér je zlý muž - jakmile jde o tento masný výrobek, nezná bratra! Zdeněk Srstka (77) se naštěstí chová jako ras jen naoko , resp. v rámci focení pro charitativní kalendář, který vznikal jako součást osvětové kampaně na podporu zdravé české šunky.

zdenek
David se marně snaží Zdeňkovi uzmout šunku ...
Kalendář foto: pro Le & Co Jaroslav Urban

David Svoboda (27) a Zdeněk Srstka (77) byli titulními mužskými hrdiny kalendáře, který se skládá z několika jednoduchých vizuálních příběhů, který pochopí každý trouba. Každý fotografický obraz vznikal desítky minut a hlavní protagonisté se při focení jistě velice bavili ...

Čtěte také

Vedle toho jim asistovaly dvě krasavice - tedy moderátorka Romana Jákl Vítová a herečka Alice Bendová, u nichž však vzhledem k jejich postavičkám nehrozilo, že by chlapům zbaštily víc šunky, než je zdrávo!

zdenek
Zdeněk načapal Romanu a Alici v mrazáku ...
Kalendář foto: pro Le & Co Jaroslav Urban

Fotograf Jaroslav Urban měl k ruce početný štáb asistentů, osvětlovačů, techniků a dalších pomocníků, kteří hlídali, aby Zdeněk nebo David nesnědli naaranžovanou šunku dříve, než se nafotí vše potřebné.

Čtěte také

A když o masný výrobek oba muži jakoby bojovali, měl navrch samozřejmě pan Zdeněk. Inu, starý zkušený kaskadér se nezapře a zvládne levou zadní i moderního pětibojaře!

zdenek
Tak dost! Zdeněk něco řekl - konec žraní!
Kalendář foto: pro Le & Co Jaroslav Urban

I přes značné komplikace, se kterými se museli tvůrci v průběhu focení v mrazáku potýkat, se nakonec vše podařilo dle plánu. Romana Jákl Vítová se sice dodnes potýká s ochrnutým očním víčkem a Zdeněk Srstka má revma v kolenou, ale pro trochu charitu je třeba trpět, ne?

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
David Svoboda, Alice Bendová, Zdeněk Srstka, Romana Jákl Vítová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, sportovci, čeští sportovci, zdeněk srstka foto, David Svoboda foto, David Svoboda fotky, David Svoboda charita, Zdeněk Srstka fotky, David Svoboda šunka, Zdeněk Srstka šunka, David Svoboda focení, Zdeněk Srstka focení, Zdeněk Srstka charita, David Svoboda kalendář, Zdeněk Srstka kalendář
TOPlist