Václav Vydra a Michal Novotný budou v televizi vykládat "vtipy za stovku"!

15.02.2012

TV Barrandov uvede 7. března 2012 nový zábavný pořad Vtip za stovku! Zábavnou show budou uvádět dva vášniví milovníci anekdot - herci Václav Vydra (56) a Michal Novotný (32).

vydra
Václav Vydra a Michal Novotný jsou baviči do deště!
Foto: TV Barrandov

Obsah svými vtipy budou tvořit diváci TV Barrandov, kteří na různých místech Česka odpovídají na otázku „Řeknete nám vtip za stovku?“ Štáb TV Barrandov se jich bude ptát na ulici, v MHD, v obchodech i ve školách. Diváci mají zároveň možnost zapojit se do velké soutěže o sto tisíc korun.

Nejlepší divácké vtipy zazní každou středu večer prostřednictvím moderátorů. O vítězném vtipu týdne, který postoupí do velkého finále, rozhodne jejich host. V prvním díle jím bude "komik" a herec Martin Zounar.

vtip
Kdo usedne do horkého křesla pro hosta?
Foto: TV Barrandov

Václav Vydra (56) a o generaci mladší Michal Novotný (32) nebyli vybrání náhodou. Zatímco prvně jmenovaný se proslavil jako policajt Pepa v sérii Kameňák, která byla složena je z vtipů, druhý svým obličejem připomíná Vladimíra Menšíka, slavného to baviče. Tak snad to bude klukům klapat ...

Show Vtip za stovku pochází z dílny Petera Núňeze, který je na Slovensku známý jako režisér televizních show (SuperStar, Let´s Dance, Bailando, Zlatý slavík, Adela show nebo Talentmania) a Víta Pokorného, který se proslavil jako rozhlasový moderátor a úspěšný producent televizních show Česko hledá Superstar, Česko Slovensko hledá Superstar a Talentmania.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michal Novotný, Václav Vydra

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, televizní pořady, herci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, TV Barrandov, Michal Novotný foto, Václav Vydra foto, Václav Vydra fotky, Michal Novotný fotky, Václav Vydra pořad, Michal Novotný pořad, Václav Vydra Vtip za stovku, Michal Novotný Vtip za stovku, Vtip za stovku, zábavný pořady, Vtip za stovku vysílání, Vtip za stovku TV Barrandov
TOPlist