Václav Noid Bárta s kapelou si hrají na Smrťáky!

10.05.2012

Známý rocker a jeho kapela Noid aktuálně dokončuje nové album a zároveň představuje autorskou píseň s příznačným názvem Smrt! Václav "Vénoid Bárta (31) už v minulých týdnech vpustil do éteru coververzi písně Ráchel (původně z repertoáru legendárního Oceánu), zatímco nový singl bude jedním z klíčových písní na připravovaném albu Rány.

noid
Smrtící zombie komando!
Foto: Promo

Hudbu složil Václav Noid Bárta (31) a text ke "Smrti" napsal Václav Bárta starší. Skladba byla následně nahrána ve zpěvákově studiu NOID a o výsledný mix se pak postaral Richard Scheufler mladší. O tom, že kapela singlu Smrt věří a práce pro ně byla především zábavou svědčí i nafocení příznačné fotografie, kterou lze brát jako vyjádření jejich představy smrti.

Čtěte také

Svůj obrázek, co konkrétně chtěli hudebníci fotografií sdělit, si mohou nakonec fanoušci vyložit po svém. V tom případě si myslíme, že to kluci trochu přehnali s líčením a že vypadají jako indonéský příspěvek do soutěže Eurovize!


Připomeňme, že vedle Václava "Noida" Bárty tvoří kapelu NOID renomovaní hudebníci. Jsou jimi: kytaristé Jiří Urban mladší a Honza "Gorgy" Gorgel, baskytarista Jakub Rolník a bubeník Miloš Meier. A ačkoli jsou členové kapely vytíženi i jinými svými hudebními projekty nezapomínají na fanoušky ani v období letních festivalů, na kterých se rovněž představí.

Z těch nejbližších můžeme jmenovat například 1. června Motosraz ve Veltrusech a hned o den později Rock Beach festival v Sokolově. Pochopitelně i zde zazní písně Ráchel, Smrt, ale i další novinky z desky Rány, které ještě nebyly oficiálně zveřejněny. Bravo, Vénoide!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Václav Bárta

Interpreti:
Noid

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, zpěváci, youtube video, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, Václav Bárta foto, Václav Bárta fotky, Václav Bárta video, Václav Bárta kapela, Václav Bárta Noid, kapela Noid, Noid, Václav Bárta klip, Václav Bárta videoklip, Václav Bárta coververze, Václav Bárta hudba, Václav Bárta Smrt
TOPlist