Václav Noid Bárta plánoval ještě před půl rokem s Gábinou druhé dítě

31.07.2017

Vašek Noid Bárta (36) se rozvádí s Gábinou Dvořákovou (28). Jak nedávno uvedl, rozvod není nic příjemného a celá situace ho pěkně zaskočila. 

Václav Bárta
Zdroj: Instagram

S Gábinou vede celkem nepříjemnou válku: "Jsem zatím prý alkoholik, psychopat, feťák, stalker a agresor... Jsem zvědav, co jeste budu...," svěřil se na Facebooku. Přitom ještě nedávno prý chtěli druhé dítě: "Kdyby mi někdo před půl rokem, když jsme řešili druhé ditě, řekl toto, asi bych se mu vysmál. A kdyby mi někdo řekl, že moje milovaná dcera bude teď bez mého souhlasu s cizím pánem u moře, tak bych mu už vůbec nevěřil."

Václav doufá, že se jednou situace uklidní: "Snad se vse brzy uklidni. Já ji nic zleho nepřeju, naopak. Je to máma naší dcery. Bohužel to mezi námi nedopadlo dobře, ale co se dá dělat... Jedině na čem mi teď opravdu záleží je Terezka a přeji si, aby měla i svého tátu který ji nadevše miluje. Moc si přeji ji take vychovávat jako ona a chránit ji. To je celé. Nic složitějšího v tom není." Podaří se jim se domluvit? 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Václav Bárta

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, čeští zpěváci, rozvody celebrit, Václav Noid Bárta dítě, Václav Noid Bárta dcera, Václav Noid Bárta gábina dvořáková, rozvod václav noid bárta, václav noid bárta druhé dítě, celebrity výživné, václav noid bárta alimenty, rozvody české celebrity
TOPlist