V Tvojí tváři tentokrát bodoval David Kraus coby Rammstein

16.05.2016

Jako poslední tentokrát vystoupil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas David Kraus (36), který předvedl ale naprosto nečekanou jízdu. Rammstein mu totiž naprosto skvěl sedl.

David Kraus

Právě silný vokál Rammsteinu se ukázalo pro plný hlas Davida Krause jako to pravé. David byl i zcela důvěryhodný v tvrdých gestech a drsných pohledech, které zpěvák jinak předvádí. Z jeho vystoupení šel doslova mráz po zádech, navíc doplněk v podobě ohnivého luku se opravdu hned tak nevidí.

Není se tedy čemu divit, že vyhrál a navíc sklidil ovace vestoje! Davidovi to přejeme, jeho výkony v pořadu byly doposud opravdu dobré, ale v pěkně drsné konkurenci vždy tak nějak zapadl. A teď ukázal, co v něm skutečně je! 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
David Kraus

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
celebrity videa, vtipné video, německé skupiny, čeští herci, TV Nova, nova, david kraus video, David Kraus foto, německé kapely, české pořady, vtipné celebrity, české celebrity videa, Tvoje tvář má známý hlas, David Kraus Rammstein, David Kraus youtube, David Kraus Tvoje tvář, čeští herci videa, Rammstein, Rammstein Du Hast, Tvoje tvář Rammstein, Du Hast David Kraus, oblíbené pořady
TOPlist