V Radosti FX dnes vystoupí DJ, kterého si najímá britská královská rodina!

21.10.2016

Pražský klub Radost FX slaví 24.narozeniny, ke kterým mu popřeje jeden známý milovník klobouků a čepic z Velké Británie, který hraje i pro královskou rodinu. 

Zdroj: Facebook

Tím bude DJ Tom Middleton (45), kterého bez pokrývky hlavy prostě nepotkáte. Večer v Radosti FX bude patřičně pestrý, protože Tom Middleton hraje v současné době hned několik různých hudebních žánrů, je to třeba funk, deep house, techno, nebo electro boogie. Který DJ se může pochlubit, že hraje pro královskou rodinu? Tom ano, neboť právě jeho si britská královská rodina najímá pro různé události. 

Zdroj: Facebook

Tom hrál na podiu po boku takových hvězd, jako jsou třeba Kanye West, Lady Gaga, Snoop Dogg, Mark Ronson, Faithless nebo Kelis. Večer ho doprovodí čeští zkušení DJs Dan Cooley a Josef Sedloň, kteří neumí zklamat. Jak je vidět, noc v Radosti bude pěkně veselá a je dobré si ji užít od začátku do konce. Královský DJ bude hrát plné tři hodiny!

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hudba, DJ, klub radost FX, Radost FX, britská královna, královská rodina, House, tech house, DJ v čepici, Tom MIddleton, One Night, Dan Cooley, Josef Sedloň, dobrá hudba
TOPlist