V pražském klubu Chapeau Rouge se koná festival Aftershock!

14.11.2013

První ročník nové hudební přehlídky spřízněných kapel si užijí především příznivci rockové muziky! Festival Aftershock proběhne v sobotu 16. listopadu 2013 ve známém pražském klubu Chapeau Rouge.

after
Foto: Promo

Pražská rocková parta Checkpoint se rozhodla uspořádat unikátní přehlídku rockových bandů z celé republiky. První ročník festivalu Aftershock představí kromě Checkpointu samotného také kapely Bikkinyshop, Overhype, F.A.King a Like Fool.


Je to ta nejlepší nu-metal-rap-hardcore smetánka z celé ČR,říká Tomáš Chrudimský z pořadatelské kapely Checkpoint. „Celá ta banda lidí přenocuje v Praze, takže se moc těším na úžasnou párty“. Ale hlavně na kvalitní muziku, chtělo by se dodat!

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, hudební festival, festivaly, youtube com, hudební festivaly, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, české festivaly, Aftershock festival, Aftershock hudba, Aftershock Praha, Aftershock Chapeau Rouge, Aftershock Checkpoint, Aftershock promo, Aftershock foto, Aftershock plakát
TOPlist