V Praze pokračuje natáčení velkofilmu Anthropoid o hrdinných českých parašutistech! Komplikují ho fanynky Jamieho Dornana

24.08.2015

Málokterý film, který u nás natáčí zahraniční produkce, je tak očekávaný jako právě Antrhopoid režiséra Seana Ellise. Půjde totiž o typicky českou látku, navíc o téma, ve kterém jsou Češi líčeni jako hrdinové. Nyní se natáčí před kostelem svatého Cyrila a Metoděje.

Jamie Dornan
Zdroj: Reprofoto

Právě zde totiž odvážní parašutisté bojovali svou poslední bitvu, ačkoliv nacisté velmi usilovali o to, aby je dostali živé, nepovedlo se a všichni si buď vzali život, nebo padli v neuvěřitelně hrdinném boji. Režisér Sean Ellis přeměnil Resslovu ulici na místo, kam vtrhlo mnoho jednotek německých vojáků. Scény uvnitř krypty a kostela se pak natáčejí v barrandovských ateliérech, kde vznikla přesná kopie toho, jak to v kostele za druhé světové války vypadalo.

Foto: Facebook / Anthropoid

Kromě Jamieho Dornana (33) a Cillliana Murphy (39), kteří budou ztvárňovat dvojici Jana Kubeše a Josefa Gabčíka, si zde zahraje například Detlef Bothe řezníka z Prahy Heydricha. A nutno přiznat, že jeho podoba je opravdu dokonalá! Natáčení zdaleka nekončí, avšak kvůli poněkud neodbytným fanynkám. Ty ho totiž pronásledují jako vosy!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cillian Murphy, Jamie Dornan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
druhá světová válka, Jamie Dornan Praha, Jamie Dornan nový film, Jamie Dornan fotografie, Jamie Dornan Česko, Cilllian Murphy foto, Cilllian Murphy filmy, Cilllian Murphy novinky, Cilllian Murphy Česko, Cilllian Murphy herec, hollywoodske filmy natáčení, filmová produkce Praha, Jamie Dornan herec, Jamie Dornan novinky, Jamie Dornan kariéra, Detlef Bothe Heidrich, Anthropoid, Anthropoid film, Anthropoid Facebook, Anthropoid natáčení
TOPlist