V pokračování 50 odstínů šedi si zahraje také Kim Basinger, sex symbol osmdesátek

30.01.2016

Herečka Kim Basinger ztvárnila jednu z hlavních rolí v ikonickém erotickém filmu Devět a půl týdne. Kdo jiný by asi tak měl hrát starší milenku Christiana Greye v pokračování 50 odstínů šedi?

Kim Basinger

Kim si zahraje Greyovu starší milenku, která ho uvede do světa sado-masochismu. Přitom v Devět a půl týdne to byla právě ona, kterou její milenec Rourke v této oblasti zaučoval.

Ostře sledované pokračování se začne natáčet již příští měsíc. Ústřední dvojici opět ztvární Jamie Dornan (33) a Dakota Johnson (26). Dvaašedesátiletá Kim Basinger bude hrát Elenu Lincoln, která bude stát lásce Christiana a Anastasie v cestě a která bude Christiana strhávat do starého světa sadismu. Kim Basinger tak uvidíme po třiceti letech opět v erotické roli a máme se nač těšit. Kim totiž skoro nestárne! 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dakota Johnson, Kim Basinger, Jamie Dornan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexbomby, nové filmy, 50 odstínů šedi, filmové hity, 50 odstínů šedi pokračování, 50 odstínů šedi herečky, Kim Basinger filmy, Kim Basinger erotika, Kim Basinger erotické scény, Kim Basinger role, Kim Basinger nové role, Kim Basinger nové filmy, filmové sexbomby, 50 odstínů šedi herci, 50 odstínů šedi foto, 50 odstínů šedi online
TOPlist