V Los Angeles zaútočil velký bílý žralok! Přihlížející plavce včas nevarovali a pouze se smáli!

07.07.2014

V Los Angeles na pláži Manhattan zažil jistý plavec velmi nepříjemné překvapení. A to tehdy, když se o něj začal příliš zajímat velký bílý žralok! Naštěstí se plavci podařilo žraloka zahnat rány pěstí do rypáku. Velmi překvapivá byla reakce přihlížejících, kteří se vesele smáli!

Foto: Youtube

Steven Robles trénoval spolu s ostatními plavci plavání na delší vzdálenost. Chtěl se totiž zúčastnit místního plaveckého maratonu.Trénink si natáčel rybář a skupinka jeho přátel, kteří náhle zpozorovali, že nedaleko plavců se pohybuje žralok.

 Jejich reakce však byla velmi překvapivá. Místo aby plavce okamžitě varovali, pouze se smáli a všemu s pobavením přihlíželi!

„Žralok! Z vody!“ volali na plavce, kteří ke žralokovi připlavali, když netušili nebezpečí. Třímetrový žralok se později do jednoho z plavců zakousnul a způsobil mu vážná zranění.

Naštěstí plavec dokázal žraloka odehnat pomocí ran pěstí do rypce. Jestlipak si natáčející rybář uvědomil, že právě jeho má na svědomí?

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
video, youtube, amerika, USA, Los Angeles, šokující videa, Děsivé video, děsivá videa, žraloci, žralok potápěč youtube, útok žraloka, útok žraloka video, potápěči, potápění, potápění v moři, potápění a žraloci, žralok plavec, žralok plavec video, pláže žraloci, plavci a žraloci, plavání v moři, plavání v moři žraloci
TOPlist