V Kelly Rohrbach je jako CJ v Pořežní hlídce pekelně sexy, Pamela je ale originál

24.03.2016

Modelka a herečka Kelly Rohrbach (26), která bude v nové Pobřežní hlídce ztvárňovat CJ, se ukázala v proslulých červených plavkách. Pamela Anderson (48) může být ráda, má důstojnou následovnici!

Foto: Profimedia.cz

Nová Pobřežní hlídka se právě natáčí na Floridě v Miami. Právě zde je nyní možné potkat CJ alias Kelly Rohrbach, mezi jejíž milence patřil také Leonardo DiCaprio (41), v červených plavách, které jsou oproti těm původním vylepšené ještě o zip, které nabízí netušené možnosti a pohledy.

Galerie

Kelly své přednosti umí patřičně prodat a v plavkách je neskutečně dráždivě sexy. Na druhou stranu Pamela bude prostě vždycky první a hlavně originální a právě ona má na blond hřívu ve spojení se silikonovým poprsím ten správný patent! 

Fandím
28 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Pamela Anderson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké seriály, baywatch seriál, Pobřežní hlídka seriál, Pobřežní hlídka, Pobřežní hlídka herečky, Pobřežní hlídka pokračování, Pobřežní hlídka Pamela Anderson, Pobřežní hlídka postava CJ, Baywatch pokračování, Kelly Rohrbach, Kelly Rohrbach foto, Kelly Rohrbach sexy, Kelly Rohrbach role, Kelly Rohrbach Baywatch
TOPlist