V Česko Slovenském hlasu se rozhořely souboje v ringu. Podívejte se na ty nejzajímavější!

17.04.2014

Nejde o žádnou pěstní nakládačku, soutěžící si tváří v tvář poměří svůj pěvecký talent. Velký vliv na výkon má výběr písně, kterou určuje kouč. Velkou šou si pro kouče a diváky připravily dvě dívky z týmu Majka Spirita, Veronika Strapková a Aneta Šrolerová. Postoupit však mohla jen jedna a pro Majka to bylo velmi těžké rozhodování.

Hlas Česko Slovenska se dostal do fáze, kdy čtrnáctičlenné týmy čtyř koučů budou muset snížit svůj počet na šest a následně těch čtyřiadvacet vyvolených se dostanou do finále před televizní obrazovky. Nyní bojují soutěžní dvojice v ringu, kde se snaží přesvědčit svého kouče o tom, že si právě oni zaslouží postup. Oba však dál jít nemůžou.

Výběr písně ukázal svůj velký vliv v duelu mladé zpěvačky Elišky Mrázové a rockera Jakuba Nesnídala. Sympatická slečna má navíc zkušenosti v hudebním průmyslu, zatímco na Jakubovi ještě byla vidět tréma. A situaci mu neusnadnily koučky Marta Jandová a Dara Rolins, které této dvojici určily pro souboj píseň "Little Talks" od Of Monsters and Men. Eliška zvítězila, ovšem Jakub byl zachráněn Pepou Vojtkem, který využil možnosti "krádeže" a vzal si ho do svého týmu.

Další zajímavý souboj se odehrál mezi talentovanými zpěváky Viktorem Holomkem a Adamem Urbanem. Kouč Josef Vojtek jim určil skladbu "This is War" od 30 Seconds To Mars. Oba mladíci ze sebe dostali to nejlepší, takže rozhodování bylo velmi těžké. Pepa nakonec zvolil Viktora, ovšem Adam v soutěži také pokračuje. Zájem o něj projevili všichni ostatní kouči, ale nakonec se nechal "ukrást" k Martě a Daře.

Další soutěžící už takové štěstí neměli, takže definitivně končí Adéla Michálková, Klára Kudláčková, Miriama Filkašová a právě Aneta Šrolerová, kterou jsme představili v prvním videu. Podle některých názorů si zasloužila postup spíše Aneta, ovšem dále pokračuje Veronika a tak to prostě je.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Marta Jandová, Josef Vojtek, Majk Spirit

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, zpěváci, Ring, Michal David, Dara Rolins, Hlas Česko Slovenska, Majk Spirit, talent, hlas, marta jandová, josef vojtek, talentová soutěž, hlas 2014, česko slovenský hlas, mladí talenti, souboje
TOPlist