V Česko Slovenském Hlasu pokračují duely a některé stojí opravdu za to!

01.05.2014

Postoupit by chtěl každý, jenže někteří prostě musí z kola ven. A pro kouče to někdy bývá velmi těžké. Podívejte se na ty nejlepší duely! Takový Majk Spirit musel dokonce opustit křeslo a rozhodovat se v zákulisí mimo záběry kamer, až tak pro něj bylo rozhodování, koho pustí dále a kdo asi soutěž opustí, těžké.

Poraženého z duelu pak může zachránit pouze "krádež" od jiného kouče. Pokud o něj žádný jiný porotce neprojeví zájem, tak má prostě smůlu a musí soutěž opustit. Případ "krádeže" nastal také v duelu Venduly Příhodové a Andrey Holé. Obě slečny předvedly vynikajcí výkon a Michal David se nakonec rozhodl pro Vendulu. O Andreu však záhy projevili zájem Dara Rolins s Martou Jandovou i Majk Spirit. Soutěžící si nakonec vybrala dámské duo.

Vít Soural a Ondřej Nováček zase předvedli skvělou improvizační show. Oba si s písní "Billionaire" od Bruna Marse poradili po svém a využili svůj talent. Ondřej je velmi dobrý rapper a do písně zakomponoval svůj vlastní text. Vít je také velmi kreativní a své vystoupení obohatil tím, že přidal svůj vlastní refrén. Výsledkem tak bylo velmi originální vystoupení, které všechny zvedlo ze sedaček. Majk to měl při rozhodování velmi těžké, ale nakonec vsadil na Víta, který podle něj může dojít v soutěži nejdál.

To, jak některé výkony může ovlivnit tréma, se diváci přesvědčili při duelu Martina Císara a Jany Rybníčkové. Martin byl zpočátku velmi nervozní a bylo to poznat. Píseň "Beneath Your Beautiful" od Emeli Sandé a Labrintha tak zvládla lépe Jana, ovšem Martin mohutně finišoval. Dara s Martou se nakonec rozhodly pro Janu, ovšem Martin v soutěži nekončí. Sáhnul po něm Majk Spirit.

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David, Josef Vojtek, Majk Spirit

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
zpěvačky, zpěváci, talentové show, soutěžící, Michal David, Dara Rolins, Hlas Česko Slovenska, Majk Spirit, talent, marta jandová, josef vojtek, hlas 2014, česko slovenský hlas, battle, duel, hlas 2014 duel
TOPlist