V Ano, šéfe se nejenom vařilo, ale také hrálo na kytaru

20.02.2016

V nejnovějším dílu Ano, šéfe se konečně neřešily rodinné vztahy, ale pořádně se vařilo a kromě toho také hrálo a zpívalo! A koukali jsme, že je Zdeněk Pohlreich (58) také rocker!

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Reprofoto

Zdeněk zavítal do Městských sálů v Teplicích a hned zjistil, že kuchyně není taková, jaká by měla být. Jídlo je příliš těžké a nenápadité, s dvěma kuchaři se naštěstí hned skamarádil, i když měl proti jejich práci značné výhrady: „Zase to jsou špagety alserte!“

Naštěstí jsou kuchaři učenliví a Zdeňkovi se pravá hospoda líbí mnohem více, než špičková restaurace, kterou provozuje majitel ještě na kopci nad hospodou. Ta má podle Zdeňka totiž duši, kterou se jim snaží Zdeněk pomoci objevit. Vše dopadne dobře a restaurace si nálepku zaslouží.

A kromě toho se předvede také jako rocker. Uvede rockový koncert a předvede, že mu to sluší i s kytarou v ruce. Je to zkrátka všeuměl! 

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české reality show, FTV Prima, Zdeněk Pohlreich vaření, Zdeněk Pohlreich foto, Ano šéfe pořad, Zdeněk Pohlreich fotografie, Zdeněk Pohlreich Ano šéfe, Zdeněk Pohlreich pořad, Ano Šéfe Prima, Ano Šéfe online, Ano Šéfe díly, české restaurace, hospody, hospody v Čechách
TOPlist