Už trénuje! Nejmladším tanečníkem ve StarDance bude Zdeněk Piškula

13.08.2016

Televizní taneční soutěž odtajnila další jméno, a to hned nejmladšího účastníka pořadu, který v ní kdy tančil. Tím je mladičký, teprve osmnáctiletý herec Zdeněk Piškula.

Foto: Facebook

Zdeňka si zamilovaly nejenom děti jako nejmladšího z bratrů v pohádce Tři bratři. Za partnerku vyfasoval sympatický Zdeněk Veroniku Lálovou, která je v soutěži nováčkem. Zdeněk studoval konzervatoř, kde se tanec také učí, takže by neměl být za dřevo.

Všechny páry se již daly do perného tréninku, natáčejí se upoutávky, aby se mohlo jít v září do boje. Tančit bude také Roman Zach, Emanuele Ridi, Jana Plodková, Miluška Bittnerová, Olga Šípková, Ondřej Bank, Anna K, další jména ještě televize prozradí. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Roman Zach, Emanuele Ridi

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Česká Televize, čeští herci, taneční soutěže, stardance, české pořady, Zdeněk Piškula foto, StarDance foto, taneční pořady, StarDance nová řada, StarDance novinky, StarDance účastníci, Andrea Třeštíková, Andrea Třeštíková tanec, Andrea Třeštíková úspěchy, Andrea Třeštíková StarDance, tanec Česká televize, StarDance Zdeněk Piškula, Zdeněk Piškula novinky, Česká televize program
TOPlist