Už je to upečeno! Rytmus se nastěhoval k Daře Rolins!

02.02.2012

Partneři, kteří spolu chodí od podzimu 2011, chtějí mít k sobě tak trochu blíž! Dara Rolins (39) a Rytmus (35), jež jsou pomalu považováni za pár č. 1 slovenského šoubyznysu (napočítaje Noru a Braňa Mojsejovi), už spolu bydlí a sdílejí společnou domácnost!

Rytmus
Zdroj: TV Nova

Dara Rolins (39) se rozhodla, že nebude čekat na to, až se její přítel Patrik Vrbovský alias Rytmus (35) rozhoupe a sama mu navrhla, aby se přestěhoval do jejího domu v pražském Šáreckém údolí. A protože slovenský rapper svou o čtyři roky starší lásku opravdu miluje, učiní jí to k vůli a opustí své luxusní sídlo ve slovenských Piešťanech.


Čtěte také

Rytmus se tak vlastně ujme výchovy malé Laury, kterou má Dara Rolins ze vztahu se zpěvákem Matějem Homolou. Zřejmě jí bude vštěpovat základy toho, jak se má "správáť" pravá rapperka. Laura je zkažená pražským prostředím, a tak jí troška piešťanské výchovy neuškodí.

Dara Rolins
Zdroj: Promo

Dara Rolins je ze společného bydlení nadšená a už se těší, jak se bude vedle Rytmus ráno probouzet. Oba partneři se navíc budou potkávat i mimo domov, neboť společně usednou v porotě nové pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska. No, jen aby si pak nelezli na nervy, když se uvidí od rána do večera ...


Čtěte také

Znamená to tedy, že Rytmus opouští Slovenko a stěhuje se do České republiky? Ano, ale snad mu jeho pravověrní fanoušci odpustí a nebudou to považovat za zradu! Patrik, to si zabil s tým stěhovakom!

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
27 antifanoušků
Celebrity:
Dara Rolins, Rytmus

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Dara Rolins fotky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, Rapeři, rozchod, slovenští zpěváci, Dara Rolins foto, marketingový tah, rytmus fotky, slovenští rapeři, rytmus foto, Patrik Rytmus Vrbovský, Patrik Rytmus Vrbovský foto, Dara Rolins přítel, Rytmus milenka, Dara Rolins milenec, Rytmus otec, Rytmus stěhování, Dara Rolins stěhování
TOPlist