Už balí. Miss Nikol Švantnerová musí opustit pronajatý byt

30.03.2016

Již v sobotu se dozvíme, kdo se stane Českou Miss roku 2016. Končí tak roční kralování Nikol Švantnerové (22), která musí opustit byt, který dostala k dispozici.

Nikol Švantnerová
Zdroj: Instagram

Byt je totiž pro úřadující Miss jen zapůjčený a slouží k tomu, aby byla dívka usazená v Praze, kde se odehrává také většina nasmlouvaných akcí.

Nikol se pochopitelně z bytu nechce, ale musí: „Za chvíli mě čeká rozhovor s Pokondrama na Frekvenci 1, poté zkouška šatů na sobotní finále České Miss 2016 a potom se opět vrátím do krabic a balení a stěhování,“ povzdychla si.

Navíc ještě nedávno nevěděla, kam se vrtne a pronájem bytu sháněla pronájem prostřednictvím Facebooku. Na koupi bytu v Praze jí zřejmě její kralování nevydělalo… 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nikol Švantnerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, krásky, české krásky, Missky, české Missky, české modelky fotky, missky fotky, Česká Miss, Česká Miss 2015, Nikol Švantnerová foto, Nikol Švantnerová Miss, Nikol Švantnerová online, Nikol Švantnerová facebook, Nikol Švantnerová byt, Nikol Švantnerová bydlení, Nikol Švantnerová pronájem, Nikol Švantnerová soutěž krásy
TOPlist